"Enter"a basıp içeriğe geçin

Sahte Anadolu Üniversitesi Diploması

Değerli arkadaşlar, öncelikle şunu belirteyim, sadece ÖZEL sektörde geçerli, devletin hiç bir kurumunda kullanamazsınız, devletle iş birliği içinde olan firmalarla da kullanmazsınız. Askeriye, ehliyet, kamu da da kullanamazsınız, bunu özellikle belirtelim çünkü çok soru geliyor sadece işe girerken özel sektörde kullanabilirsiniz. Sahte olmasının yanı sıra, görüntüde aynıdır, sahte olduğunu yapan ve yaptıran dışında anlayan olmaz, Geçmiş yıllara ait formatımız da bulunmaktadır.

Özellikle belirtelim cezai yaptırımı söz konusu olmaması için asla sizden ASLI nı isteyen firmalara başvurmayın, ASLI nı asla başvurduğunu firmalara göstermemelisiniz. Sizlere ASLI’nın yanında noter onaylı fotokopisini de yanında gönderiyoruz. Noter onaylı fotokopisini vererek başvuracağınız işyerine müracaat edebilirsiniz.

Nerelerde kullanılmaz ?

 • Askeriye
 • Devlet daireleri
 • Kamu kurumları
 • Ehliyet almak için
 • Özel silahlı güvenlik sertifikası için kullanamazsınız.

Nerelerde kullanılır ?

 • AVM
 • Fabrika
 • Firmalarda kullanabilirsiniz.
 • Ailenize gösterilmek üzere kullanabilirsiniz.

Değerli arkadaşlar Anadolu üniversitesi dışında başka bir formatımız yoktur. Tüm bölümler mevcuttur. 1 Gün içinde hazırlanır, sizlere görüntüsü atılır sonrasında ödeme yaptığınızda kargo edilir.

Elden teslimatımız kesinlikle yoktur, kargo ile gönderim vardır. Ödeme işe başlanırken talep edilmez, iş biter ödeme en son istenir.

Noter onaylı Anadolu üniversitesi diploma fiyatımız için iletişim kurunuz

Daha fazla bilgi için Whatsapp Haluk bey, 0535 387 12 90

Diplomasını Teslim Alanlara Ait Bazı Güncel Whatsapp Yorumları

24 Yorum

 1. melike melike

  Ailem okulumun bittiğini düşünüyordu aileme ne diyeceğimi bilemiyordum sitenizden size ulaştım ve diplomam geldi, ailem değil çevremdeki herkes diplomanın gerçek olduğunu sanıyor, teşekkürler senayi bey

 2. uğur uğur

  Taşeron olarak çalıştığım firmaya daha önce üniversite mezunu olduğumu söylemiştim, senayi bey sağolsun bu sorunu halletti, anadolu üniversitesi işletme fakültesi olarak diplomamı kısa sürede gönderdi.

 3. mustafa mustafa

  Merhaba senayi bey, sizden geçen ay özel sektörde kullanmak için üni diploması almıştım acaba kardeşim içinde alsak fiyatta bir indirim sağlarmısınız.

 4. sema sema

  Senayi beye güvenebilirsiniz arkadaşlar, aynı gün hazırlıyor ve aynı gün kargo ediyor, hızlı ve güvenilir ayrıca fiyatta öyle abartılacak bir fiyat değil hemde noter onaylı, sonuçta işe girip çalışabilmenizi sağlıyor bu diploma.

 5. Mehmet Mehmet

  Merhaba bende univ diplomasi almak istiyorum ancak cekiniyorum. Guven konusunda acaba dolandirilir miyim ? Bu konuda nasil bir yol izlemeyelim. Senayi bey hakli sebeplerden oturu elden teslim yapamaz ancak bizde madur olmaktan cekiniyoruz? Bu duruma cozum onerisi olan var mi ?

  • merve merve

   Bende ilk başta sin gibi düşünüyordum ancak diplomami alınca anladim ki adam sadece işini yapıyor. Haklısınız ama inanin kaybedecek bir şeyiniz olmayacak. Gönlünüz rahat olsun.

  • muammer muammer

   Mehmet bey haklı olarak bu şekilde düşünebilir ama senayi beyin bana diploma alacağım zaman 10 kere sana diploma vermem dedi sebebi bunu devlette kullanmak istiyorum demiştim. Özetle demek istediğim adamın parayla işi yok istediğine Diplomayı verir istemediğin direk size diploma vermem diyor. Beni de zaten bu tepkisi güven verdi. Mehmet bey güvenin amaçınız diploma almak ise doğru yerdesiniz. Hem fiyatlarda abartilacak kadar yüksek değil.

 6. Muammer Muammer

  Kimseyi mağdur etmediğiniz yazmış whatsapp da helal olsun aynen de öyle 2 gün de diplomam geldi.

 7. Deniz Deniz

  Bende senayi beyden üniversite diploması aldım gayet ikna edici konuştu kendisinden diploma aldım ve geldi

 8. Mürvet Mürvet

  İşletme diploması aldım işe de verdim noter onaylı olduğundan kimse şüphelenmedi, haluk beyin sayesinde kademe atladım.

 9. Azer Azer

  Türkiyenin en iyi pekarende firmasında işe başladım sayesinde, noter onaylı fotokopisini de yanında vermesi gerçekten büyük güven veriyor, çok teşekkür ediyorum haluk bey diploma için.

  • Azer güle güle kullan kardeşim senin yiğenin lise diploması ne oldu yaptıracaktın. Geri dönüş yap whatsapp dan haberleşelim.

 10. Sadık Sadık

  İktisat diploması yaptırdım ve geldi teşekkürler haluk bey.

 11. Turan Turan

  En dikkat çekmeyen üniversite diploması anadolu üniversitesidir. Yaptıran zarar etmez ve inanın güvenecek adam bulmak zor, al diploma ömür boyu iş sıkıntısı çekme, ya dayın olacak firmada yada iyi bir diploman. Sağolsun haluk bey gönderdi diplomamı.

  • Sağolun turan bey biz görevimizi yapıyoruz. İşinizde başarılar.

 12. Kenan Kenan

  Haluk abi diplomam geldi teşekkürler

 13. Suat Suat

  Haluk bey bu diploma özel sektör de kullanıp sorun yaşayan hiç oldumu

 14. Esma Esma

  Haluk bey işletme diplomam geldi, aynı dediğiniz gibi kalın diploma kağıdına baskı yapılmış, ben sanırım noter onaylı olanı vereceğim, tekrar teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir